Zacznij tutaj!

Jeśli "przedsiębiorczy" to Twoje drugie imię (albo zamierzasz sobie takie nadać - a co!) to ten blog zdecydowanie jest dla Ciebie :)

O autorce

Nazywam się Kasia Pszonicka, jestem założycielką bloga The Owner & Co. Od prawie 5 lat pomagam osobom przedsiębiorczym realizować marzenia o własnym biznesie, który zarabia. Ostatnio często uczę jak rozkręcić biznes w sieci!

Czytelnicy twierdzą, że umiem pisać prosto o rzeczach trudnych, więc na codzień to robię :) Z wykształcenia jestem prawnikiem, co bardzo pomaga w tworzeniu dla Was! Specjalizowałam się w prawie międzynarodowym (w tym europejskim oraz prawach człowieka) i podatkowym - od dawna czuję się obywatelką świata.

Po studiach zamieszkałam w Londynie, ale z bólem serca go zostawiłam by przeprowadzić się do Abu Dhabi, gdzie mieszkam obecnie. Jest spoko - zawsze gorąco i nigdy się nie nudzę. Aczkolwiek to drugie i tak nie pamiętam co znaczy, bo ostatni raz nudziłam się chyba w 2007 roku w liceum (prawdopodobnie była to lekcja historii...) :) Taki już los seryjnego przedsiębiorcy!

Rekomendacje

Pomimo, że firmę prowadzę od kilku lat (ale jest to firma rodzinna, więc różne osoby mają pod sobą różne obowiązki) i teoretycznie mam spore doświadczenie, to zawsze znajdę coś dla siebie w Twoich artykułach czy materiałach. Chyba jestem jedną z tych osób, które potrzebują stałej dawki motywacji, inspiracji i przypomnień ;)

Alicja Grabowska, Miesięcznik „Twój Ogrodnik”

Twój blog znalazłam w czasie, gdy podjęłam decyzję, że czas na zmiany, czas ruszyć. Twój kurs pomógł mi uzmysłowić sobie, co tak naprawdę potrzebuję, żeby zastartować. Sama wiedza specjalistyczna dot. usługi i umiejętności nie wystarczą. (...) Dziękuję Ci za ten kurs. Dał mi mobilizację, by precyzować swoje cele i drogi ich realizacji. Tak jak piszesz: działaj, działaj, choćby małymi kroczkami.

Basia

Spis najciekawszych treści!

Szukasz artykułów na konkretny temat? Poniżej znajdziesz spis z podziałem na kategorie!