Przygotowując serię #BiznesMamy od samego początku widziałam ją jako przedsięwzięcie społeczne. Chciałam pokazać, że łączenie prowadzenia własnej firmy z byciem mamą to nie tylko lukrowane historie z serii „na macierzyńskim założyła biznes i teraz zarabia miliony”. Chciałam opowiedzieć moją historię i dać przestrzeń innym kobietom, które prowadzą podobnie przedsiębiorczy styl życia do opowiedzenia swoich historii.

W dzisiejszym poście zebrałam dla Was kilka tekstów z wrażeniami mam prowadzących własne biznesy.

Chciałabym by ta lista była punktem startowym dla mam początkujących zarówno w biznesie jak i macierzyństwie. Są w niej zarówno głosy motywujące jak i te przywołujące na ziemię, ale niezależnie od ich wydźwięku piszą je prawdziwe kobiety, które godzą biznes z byciem mamą. Więc jeśli też planujesz dla siebie taką przyszłość, to głosy te będą dla Ciebie realnym wsparciem, które nie wpędzi Cię w kompleksy, że inne mamy na macierzyńskim robią miliony, a Ty „na co czekasz” :)


Mam do Ciebie też prośbę! Jesteś BiznesMamą? Opowiedz nam swoją historię!

Napisz post (jeśli nie masz bloga, to możesz napisać ją na swoim fanpage lub Instagramie) i daj mi o nim znać lub przyślij link do gotowego, który kiedyś już opublikowałaś, a ja udostępnię go na tej liście!


Wszystkie moje posty z serii #BiznesMamy znajdziesz tutaj (klik).

[listly id=”2GGK” layout=”full” per_page=”25″ show_list_badges=”false” show_author=”false” show_list_description=”false” show_list_tools=”false” show_item_sort=”false” show_item_layout=”false” show_item_search=”false” show_item_timestamp=”false” show_item_relist=”false” show_item_comments=”false” show_sharing=”false”]

To jak? Dołożysz do listy coś od siebie? :)