Pisanie bloga ma to do siebie, że może wydawać się jednostronnym wyrzucaniem myśli, ale w rzeczywistości nie ma szans powodzenia jeśli nie będzie dialogiem!

Jednym ze sposobów rozmawiania z Wami są komentarze pod postami, innym rozmowy na Facebooku – na fanpage lub w grupie Planuję biznes z głową. Chciałabym jednak poznać opinie jak największej grupy z Was i w tej kwestii nic jednak nie zastąpi starej, dobrej i prostej ankiety!

Będę ogromnie wdzięczna każdej i każdemu z Was za pomoc w rozwoju bloga!

Wypełnienie ankiety zajmie mniej niż 5 minut, chyba, że ktoś zechce się rozwinąć w pytaniach otwartych ;) Do czego oczywiście zachęcam, ale nie jest to obowiązkowe.

PS. Dla osób, które wypełnią ankietę przewidziana jest mała niespodzianka :) Szukajcie jej po wciśnięciu przycisku „Prześlij”!

Poniżej powinno wyświetlić się okno z ankietą. Jeśli tak się nie dzieje otwórz stronę w przeglądarce komputera i/lub wyłącz AdBlocka.

Masz już swój biznesplan?

Już ponad 5 200 osób zapisało się na newsletter i korzysta z bonusowych materiałów!

Dołącz do nich i ściągnij darmowy jednostronicowy biznesplan. Zacznij realizować swój pomysł od zaraz :)

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z blogiem kasiapszonicka.pl.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.