Z wszystkich miesięcy tego roku, lipiec był drugim z kolei najbardziej męczącym. Gorszy był tylko luty, gdy kończyłam studia… Chociaż w sumie, czy męczący równa się gorszy? Pod tym względem, między lutym a lipcem nie ma porównania! Lipiec był męczący, ale wspaniały! Zrobiłam w nim kilka baardzo ważnych rzeczy, ruszyłam z super projektami i zapoczątkowałam nowy rozdział w moim życiu. Chcecie znać szczegóły? Zapraszam na podsumowanie miesiąca!


Lipiec 2015

Moja cicha praca w czerwcu, zaowocowała głośną premierą w lipcu. Mowa o moim największym sukcesie poprzedniego miesiąca, czyli kursie „Jak zacząć projekt biznesowy?”. Jestem niesamowicie szczęśliwa, że mogłam udostępnić Wam narzędzie, które pomaga ruszyć z miejsca i przekształcić pomysł na biznes w konkretne działania. Ilość osób, które się na niego zapisały przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Liczyłam tak na 200, może 300. W poprzednim tygodniu było Was już jednak ponad 500, dziś jest dokładnie… 654!

Internet jest niesamowity! Nie wiem czy bez niego udałoby mi się, w tak krótkim czasie, zaangażować tyle osób w naukę…

Posted by The Owner & Co. on Monday, July 27, 2015

Do kursu można dołączyć jeszcze do końca sierpnia! Jego późniejszy los jest mi jeszcze nie do końca znany, ale najpewniej przejdzie mały lifting i wróci w wersji płatnej. Do końca wakacji, zapraszam jednak na niego bez opłat. Moi Kochani stali Czytelnicy – korzystajcie! :)

PS. Wszystkich biorących udział w kursie oraz jego absolwentów zapraszam do zamkniętej facebookowej grupy wsparcia!

MINI-KURS -Jak zacząć projekt

Biznesplan

Powiedziałam A, musiałam i B. B jak biznesplan. To coś czego w kursie mi brakowało i postanowiłam szybko nadrobić. Przygotowanie takiego dokumentu nie było dla mnie większym problemem, gdyż taki plan robiłam dla siebie kilkadziesiąt razy (plus drugie tyle, w głowie…). Potrzebowałam jednak kopa, by ubrać go dla Was w ładną i prostą formę. Na szczęście, kop ten na mnie spadł w najbardziej odpowiednim momencie – w któryś leniwy niedzielny wieczór. I tak, bezboleśnie, powstał dla Was jednostronicowy biznesplan. Do szybkiego użytku.

Więcej o nim przeczytacie tutaj.

Jednostronicowy biznesplan do wydrukowanai

IMG_8463

Żeby nie było, że cały czas pracowałam. Pogoda nam w lipcu dopisała i pozwoliłam sobie na kilka bezstresowych wizyt nad rzeką. Siedziałam tak tam, popijałam kawę i… ciągnęło mnie do komputera. Bardzo zły znak!

IMG_8459

Pomysł na prezent (najlepiej dla mnie!)

IMG_8456

Ładnej pogody ciąg dalszy!

IMG_8490

Magnum otworzyło w Londynie popup store, w którym można zjeść totalnie spersonalizowanego loda. Wybierasz sobie „nadzienie”, potem rodzaj czekolady, potem posypkę, polewę, guzik z literką M  i już możesz go zjeść. Super sprawa – szkoda, że musiałam stać w kolejce po to przez godzinę. Normalnie bym dawno zrezygnowała, aaaaale miałam dobrego towarzysza. No i lód mnie motywował skutecznie, rzecz jasna :)

IMG_8489

Odnośnie tego nowego rozdziału w życiu, o którym napisałam na początku… Przybył mi jeden pierścionek i tablica Wedding Plan na Pintereście ;)

FullSizeRender

Efekt jednego z weekendów bez komputera!

IMG_8502

Odkąd wprowadziłam się do nowego mieszkania (będą już ze 2 miesiące!) mam wreszcie miejsce, by ćwiczyć jogę. Robię to z YouTube – uwielbiam kanał Yoga with Adrienne – bardzo Wam polecam :) Siedzenie na macie tak mi się czasem podoba i wydaje się tak wygodnym rozwiązaniem (zwykle na krótko…), że zostaję na niej jeszcze na chwilę popracować.

Strefa wiedzy

Z fajnych rzeczy nad którymi pracowałam w lipcu, mogę Wam zdradzić jeszcze jedną, której premiera przed nami! W sierpniu rusza blogowa „Strefa wiedzy” – znajdziecie w niej wszystkie blogowe materiały dodatkowe (pliki, arkusze, plany, eBooki), w jednym miejscu.

Jak tylko poznam dokładną datę premiery (zależy od kilku kwestii technicznych) dam Wam znać niezwłocznie! :)

strefa wiedzy git

Blogowe posty w lipcu

Motyw i akcja, czyli skuteczna samomotywacja

Cytat na poniedziałek #23

Podsumowanie czerwca //2015

Premiera: Mini-kurs „Jak zacząć projekt biznesowy?”

Cytat na poniedziałek #24

28 miejsc, w których znajdziesz swoich (również pierwszych!) klientów

Jak nauczyć się biegle mówić po angielsku przy mikro budżecie [Poradnik!]

Cytat na poniedziałek #25

Jak zaczynać? Perfekcyjnie czy szybko?

Laoni // Historie Waszych biznesów

Cytat na poniedziałek #26

Jednostronicowy biznesplan do wydrukowania

3 cele na sierpień

1) start Strefy wiedzy

2) nie poddać się z nauką do egzaminu

3) skończyć drukowaną wersję mini-kursu


Lipiec był dla mnie straaaaasznie długi. Nie wiem od czego zależy postrzeganie czasu, możliwe, że od ilości rzeczy, które zdążyłam w nim zrobić. Może nie widać tego tak wyraźnie po podsumowaniu, ale ja zdecydowanie to czuję. Pewnie dlatego, że już wiem jakie fajne rzeczy będą dostępne w Strefie wiedzy ;)

Dajcie znać co myślicie o tym pomyśle no i przede wszystkim – co chcielibyście w niej znaleźć? Może planery do wydrukowania? Kalendarze? Więcej biznesplanów? Checklisty? Wszelkie sugestie odnośnie narzędzi jakie mam dla Was przygotować w Strefie mile widziane!