Wraz ze Szkołą Programowania Coder’s Lab mam dla Was niespodziankę! Wystarczy, że wypełnicie proste zadanie, a będziecie mieli szansę otrzymać voucher na na dwudniowy kurs Podstawy HTML i CSS w szkole Coder’s Lab, który odbędzie się już 28-29 marca 2015r. w Warszawie oraz dwie zniżki po 25% na wspomniany kurs!

logo

Coder’s Lab to pierwsza w Polsce Szkoła Programowania, która uczy języków programowania w nowoczesny i przystępny sposób. Cały proces nauki oparty jest o małe grupy, przyjemną atmosferę i praktyczne ćwiczenia. Projektując szkolenia wzorujemy się na najlepszych praktykach szkół języków obcych.

Głównym elementem naszej oferty są autorskie kursy typu bootcamp, po których fani IT zostają Młodszymi Programistami i są gotowi do podjęcia pracy na tym stanowisku. Obecnie uczymy programowania w PHP i Ruby on Rails, lecz w niedalekiej przyszłości planujemy także kursy z innych języków. Poza kursami typu bootcamp organizujemy również krótkie kursy różnych języków programowania zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, pragnących poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności, oraz szkolenie „Efektywne zarządzanie projektami IT” dla osób współpracujących z programistami.

O kursie

–> link do kursu!

Kurs HTML i CSS to trwające 1 weekend praktyczne warsztaty tworzenia stron internetowych. Dzięki niemu poznasz HTML i CSS, które stanowią podstawę do tworzenia stron WWW oraz stworzysz projekt strony internetowej.

Zajęcia prowadzone są przez programistów praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Nasi wykładowcy to osoby z pasją, uwielbiające programowanie oraz chcące dzielić się swoją wiedzą. Zależy im, abyś przede wszystkim wykonywał zadania praktyczne, co pozwoli Ci na efektywne wykorzystanie zdobytej wiedzy w życiu codziennym.

Nie wiesz w czym może Ci się przydać HTML i CSS? Poczytaj o nim:

tutaj –> NAUCZ SIĘ HTML I CSS I POSZERZAJ ZAWODOWE KOMPETENCJE!

tutaj –> POZNAJ PODSTAWY HTML I CSS I PRACUJ NAD SWOIM BLOGIEM!

Zadanie

Opisz w jednym zdaniu, w maksymalnie 10 słowach pomysł, w którym chciałbyś wykorzystać umiejętności nabyte na kursie!

Zrób to jednak tak atrakcyjnie, jakbyś chciał przekonać do niego potencjalnego inwestora, czyli zamiast np. Portal o wędkarstwie …napisz jednak coś więcej :)

Nieważne czy jest on już w fazie realizacji czy nie. Może być nawet jeszcze Twoim mocno skrywanym marzeniem :) Przy okazji poćwiczysz zwięzłe ubieranie pomysłu w słowa (bardzo cenna umiejętność!).

Wykonane zadanie prześlij na adres catherine@theowner.co i czekaj na moją wiadomość o wygranej! W temacie wiadomości wpisz „Rozdanie Coder’s Lab”.

Na wiadomości czekam do niedzieli (włącznie). Wyniki ogłoszę w poniedziałek w tym poście!

PS. Obiecuję, że Twój pomysł jest u mnie bezpieczny, a po konkursie wykasuję wszystkie wiadomości, żeby żadna przypadkiem nie dostała się w niepowołane ciekawskie ręce!

Nagrody

Autor pomysłu przesłanego do mnie jako 21 (dwudziesty pierwszy :)) zostanie nagrodzony voucherem na dwudniowy kurs Podstawy HTML i CSS w szkole Coder’s Lab, który odbędzie się już 28-29 marca 2015r. w Warszawie! Wezmę w nim udział, więc się spotkamy! :)

–> link do kursu!

Autorzy pomysłów nadesłanych jako 7 (siódmy) i 14 (czternasty) również nie odejdą z niczym, bo dla nich Coder’s Lab przygotował zniżki po 25% na wspomniany kurs. Czyli również jest szansa, że się poznam z moimi czytelnikami – jupi!

To do dzieła! Czekam na Wasze pomysły! :)


[Edytowano 16.03.2015] Wyniki rozdania!

Kochani, tak próbowaliście wycelować w to 21 miejsce, że chyba wielu z Was zrezygnowało, a niepotrzebnie! W efekcie do rozdania zgłosiło się (tylko!) 17 osób. Postanowiłam, więc zniżki przyznać zgodnie z planem, a nagrodę główną wylosować (przecież nie mogła przepaść! :)). Tym sposobem…

Zniżki na kurs otrzymują Ola J. oraz Paulina F.

Voucher na kurs otrzymuje Zuzanna C.

Dziewczyny – zajrzyjcie na maila, niebawem dostaniecie więcej informacji w tej sprawie! :)