Dzień dobry! Jak Ci mija dzień? Mam nadzieję, że wszystko idzie świetnie i po Twojej myśli :)

Zapraszam Cię dziś po raz kolejny do „Przedsiębiorczej czytelni”!

Znajdziesz tu najciekawsze artykuły o przedsiębiorczości, biznesie i rozwoju osobistym, wybrane przeze mnie i przez czytelników bloga The Owner & Co.

Owocnej lektury!

K.


Znalazłeś ostatnio ciekawy link? Chcesz dotrzeć ze swoim artykułem do szerszej publiczności?

Dodaj go do listy i podziel się tym postem w swoich social mediach!


Headline for Przedsiębiorcza czytelnia #9
 REPORT
Kasia Kasia
Owner
11 items   1 followers   0 votes   720 views

Przedsiębiorcza czytelnia #9

Zbiór ciekawych artykułów o przedsiębiorczości, biznesie i rozwoju osobistym.

Jul 22, 2016 - natemat.pl - 87
Ma 1000 sklepów i kochają go polskie kobiety. Kim jest Dirk Rossmann, założyciel największej w Polsce drogerii?

Kiedy Dirk Rossmann zjawił się na telewizyjnej debacie o płaceniu podatków w Niemczech, dziennikarze byli rozczarowani. Miliarder z listy magazynu "Forbes" przyjechał "tylko" Rolls Royce'm, okazało się też, że nie ma własnego odrzutowca.

Jul 27, 2016 - paniswojegoczasu.pl - 76
REKRUTACJA - JAK NIE TRACIĆ NA NIĄ CZASU? - PANI SWOJEGO CZASU

3 czerwca 2016 roku rozpoczęłam poszukiwania menedżerki projektu, czyli nowej osoby do gangu PSC (nazwę wymyśliła moja korektorka, Elka Korektelka, a ja ją bardzo polubiłam, bo doskonale oddaje ducha naszego zespołu). Dokładnie 13 lipca poszukiwania zostały zakończone, gdy jedna z kobiet otrzymała informację: „Witaj  w gangu PSC!”.

Jul 27, 2016 - paweltkaczyk.com - 89
Bloger jako organizator eventów – Agata Jankowiak

Co jeszcze – poza artykułami czy zdjęciami – może zaoferować bloger w komercyjnej współpracy ze sponsorem? Agata Jankowiak z PicaPica.pl mówi… eventy.

Aug 14, 2016 - blue-kangaroo.pl - 100
Własna firma przed studiami. Czemu nie?! – Historia Agaty

Jeśli wydaje Ci się, że odpowiednia kolej rzeczy to: szkoła, studia, praca, koniecznie musisz poznać inspirującą historię Agaty. Nie wiem, jakich słów użyć, żeby opisać mój podziw. Bardzo, ale to bardzo zależy mi na tym, żebyście przeczytali poniższy tekst. Życie pisze najlepsze scenariusze. Pragnę przedstawić Wam nową serię na tym blogu, serię opowiadającą Wasze studenckie historie. Zaczniemy od opowieści Agaty, która niesamowicie pokazuje, jakie cuda może zdziałać upór w dążeniu do celu. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Agata napotkała na przeszkody, które przez niektórych nazwane zostałyby czystą niesprawiedliwością, złośliwością losu. Ale ona je po prostu wykorzystała i nie poddała się. Nie chcę spoilerować, ale błagam Was, przeczytajcie w całości!

Aug 15, 2016 - stachurskapogodzinach.pl - 94
Stan obecny początkiem planowania zmiany

Planując zmianę musimy znaleźć punkt odniesienia,do którego będziemy porównywać dokonane zmiany. Jak znaleźć punkt odniesienia? Od czego zacząć?

Aug 21, 2016 - wysokieobcasy.pl - 92
Cała Polska uczy się na błędach: inwestora nie obchodzi twoja pensja

Nie wzięli pod uwagę, że warszawska perspektywa nijak się ma do tego, jak się żyje w całej Polsce. - 350 zł za ręcznie robione, skórzane buty to supercena. Tyle że mało kogo w Polsce na taki luksus stać

Oct 11, 2016 - supercopy.pl - 90
Jak w 7 dni stworzyć teksty na stronę WWW swojej firmy? - mega poradnik

Masz firmę i masz stronę internetową. Nie masz jednak tekstów, którymi mógłbyś ją wypełnić. Jak samodzielnie stworzyć teksty na swoją stronę WWW?

Nov 03, 2016 - mamasubiektywnie.pl - 77
GLOV czyli czysty sposób na sukces - Mama subiektywnie

GLOV Phenicoptere rzuca rękawicę branży kosmetycznej. Jak do tego doszło? Kim jest wyjątkowa Polka stojąca za sukcesem GLOV? Mówi Monika Żochowska.

Nov 11, 2016 - theowner.co - 74
5 pytań do... twórców Explorer's Atlas! - The Owner & Co.

Jeśli obserwujecie blogową stronę na Facebooku, pewnie wiecie, że udostępniałam tam już link do dzisiejszego projektu. Aż tak mi się on jednak spodobał, że postanowiłam zadać jego twórcom kilka pytań!

Nov 23, 2016 by l-szymanski - ideo.pl - 4
10 kroków do Twojego sukcesu w e-commerce / publikacje Ideo

Nosząc się z zamiarem uruchomienia sklepu internetowego należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Spora część z nich traktowana jest najczęściej po macoszemu, a większość osób, startujących z handlem internetowym myśli, że ich sukces zależy wyłącznie od dobrej oferty.

Wiemy, że mało kto myśli o problemie zanim nie spotka go na swojej drodze. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę elementów, które warto przeanalizować i pytania, na które musisz sobie odpowiedzieć zanim zaczniesz realizować swój pomysł. Odpowiedz sobie szczerze, a jeśli nie znasz odpowiedzi – zastanów się dłużej nad danym zagadnieniem. Szczegółowa analiza poniższych pytań pozwoli Ci przygotować się do lepszego funkcjonowania w świecie e-commerce.

Przedsiębiorcza czytelnia #9
Podobał Ci się post? Daj mu 5 gwiazdek!

Masz już swój biznesplan?

Już ponad 4 200 zapisało się na newsletter i korzysta z bonusowych materiałów!

Dołącz do nich i ściągnij darmowy jednostronicowy biznesplan. Zacznij realizować swój pomysł od zaraz :)

Chcę zapisać się do newslettera, a co za tym idzie wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach związanych z blogiem kasiapszonicka.pl.

I will never give away, trade or sell your email address. You can unsubscribe at any time.